Je iPhone X nerozbitný?

Ne, to opravdu není, bohužel je to zcela naopak. IPhone X určitě vypadá fantasticky, ale podle nového zátěžového testu je jeho odolnost neuvěřitelně špatná. Kandiduje na označení: nejvíce rozbitný iPhone vůbec!

Testy společností SquareTrade Labs používaly řadu vědeckých postupů, aby zjistili, co všechno iPhone X vydrží. Na výsledky testů se podívejte sami ve videu:

Já osobně nejsem fanda podobných testů, kdy se dávají zejména iPhony do mrazáku, do mikrovlnky, nechávají se zmrznout ve vodě, ponoří se do coca coly a další podobné nesmysly. Považuji relativně za užitečné, když se testují telefony obecně tak, že se zkouší navodit reálná situace. Tedy, telefon vám spadne ze stolu, na koberec, na beton, na dlažbu atp. Nebo vám spadne do polévky, ne to není legrace, to je skutečná příhoda mého kamaráda :-).

Mrkněte se na video a sami posuďte jak na tom nový iPhone X je. Nutno dodat, že společnost SquareTrade Labs, která testy provádí je také výrobce ochranných prvků pro telefony

Tým také zkusil takzvaný „shot test“, který byl navržen tak, aby simuloval iPhone X, který spadl ze střechy auta, výsledky nebyly vůbec příznivé.

Tak co? Spadl vám už iPhone X na zem? Já pevně doufám, že ne, ale pokud náhodou ano, dejte nám vědět, jak to dopadlo a klidně pošlete i fotku na mail.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *