Jak to vypadá z dostupností iPhone X u o2?

dostupností

Novinky od Applu. telefonu iPhone X je stále nedostatek, sehnat ho je téměř zázrak. Nemyslím, že je to nějaká promyšlená taktika Applu, jak jsem někde četl, dle mého názoru byly při začátku výroby problémy, a to zbrzdilo výrobu. A Apple byl nakonec rád, že stihnul dodat i těch pár kousků po celém světě.

Jeden náš čtenář nás krátce informoval o tom, jak to vypadá s jeho předobjednávkou u operátora o2. Dle jeho slov, si mezi prvními předobjednal na oficiálním webu o2 telefon iPhone X 64, v šedé barvě. Operátor mu odepsal, že by telefon měl mít mezi prvními, pár dní od zahájení prodeje. Bohužel po nějaké době mu operátor předobjednávku úplně zrušil a doporučil mu, ať si sám sleduje dostupnost v eshopu.

iphone

 

Už jsem měl rozepsaný článek o tom, jak je škoda, že o2 dělá něco jako předobjednávky a pak je ruší. Rozhodně nedávám za vinu operátorovi, že nemá iPhone X, protože ten je teď nedostatkové zboží, ale přišla mi škoda, jaký volí o2 přístup.

Ale, dnes mi ten samý čtenář poslal další screen sms, kterou mu poslal operátor a informuje ho o tom, že jeho předobjednávku nastavil do stavu hlídání dostupnosti. Sice předobjednávka skutečně zanikla, ale nemám z toho pocit, že operátor zákazníka „odpálkoval“. Doufám, že se čtenář svého iPhonu brzy dočká a dá nám o tom vědět. Já osobně bych to viděl, někdy před Vánoci.

iphone X

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *