Chcete iPhone X? Víme kde ho mají skladem!

Všimli jste si, že sehnat nový iPhone X je téměř nemožné, ano existuje pár šťastlivců, kteří už svůj telefon drží v ruce. Ale dokonce i v některých Apple Storech v USA není iPhone X k sehnání. Předobjednávky jsou v eshopech, nebo u operátorů odkládány, nebo rovnou rušeny.

Dostupnost nového telefonu od Applu na oficiálních stránkách pomalu klesá, nedávno spadla ze 3 – 4 týdnů, na 2 – 3 týdny od objednání. Je to promyšlená politika Applu? Ne já si to nemyslím. Zkrátka Apple nestíhá vyrábět a dodávat.

Tak a teď si představte, že existuje místo, kde se povalují iPhony X na pultech a nikdo je nechce :-). Jsou tam ihned na místě k odběru, za standardní cenu. Jen je potřeba vyrazit na menší výlet, a to do Apple Storu v Liverpoolu v UK. Přesná adresa je Liverpool OneUpper Level, South John Street, Liverpool. Za informace a aktuální foto z dnešního večera děkuji našemu zahraničnímu spolupracovníkovi Petrovi. 

Asi nelze očekávat, že ihned po přečtení tohoto článku skočíte do auta, autobusu, nebo letadla a vyrazíte do Liverpoolu, ale je zajímavé, že existují takové rozdíly v dodávkách, nebo možná poptávce. Je jasné, že Liverpool není jediné místo na světě, kde je iPhone X dostupný okamžitě. Tak snad Apple brzo zaplní pulty obchodů a položky u eshopů aby si každý mohl pohodlně ten svůj kousek zakoupit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *